به گزارش سایت نیازمندی کارا نیاز رویدادهای بزرگ ورزشی، فرصت خوبی هستند که کمپانی‌های بزرگ خودی نشان دهند و از این موقعیت برای تبلیغات خود بهره ببرند. البته در این مطلب سراغ یک موضوع خاص در افتتاحیه المپیک ریو می‌رویم، برندهایی در زمینه مد و فشن که برای کاروان‌ ورزشی کشوری خاص، لباس طراحی کرده‌اند. با این مطلب و نقد این لباس‌ها همراه کارا نیاز باشید :

– جورجو آرمنی، مینیمال و خاص برای ایتالیا :

ایتالیا بهترین تصمیم‌گیری را کرد، زیرا جورجو آرمنی به اندازه کافی قدرت خود را نشان داده‌ است که شایسته حضور در المپیک را داشته‌ باشد. آرمنی خیلی هوشمندانه جلو آمد و برند ورزشی خود که ‌‌EA7 نام دارد را به تن کاروان ایتالیا کرد تا بیش از پیش مورد توجه ورزش‌ دوستان قرار گیرد. لباس‌ های کاروان ایتالیا مینیمال و خاص بودند و خیلی از منتقدان آرمنی را ستایش کردند.

– استرالیا با دو برند آمد :

استرالیا با لباس‌ هایی از اسپرتس‌ کرفت و کفش‌ هایی از تامز آمد تا باری دیگر ثابت کند که همچنان ظاهر اسپرت-کلاسیک خود را حفظ کرده‌ است. لباس‌ های آنها به شدت مورد توجه قرار گرفت و به خاطر اهداء هزینه تولید کفش‌های آنها به خیریه‌ ها، پوشش کاروان استرالیا حسابی سر و صدا کرد و نقدهای قابل قبولی از سوی منتقدان به آنها وارد شد.

– دو قلوهای کانادایی برای کانادا :

کسی نیست که کارهای انقلابی دین و دن کاتن را فراموش کند. دوقلوهای کانادایی با برند خود، که دسکوارد نام دارد به ریو آمدند تا کاروان کانادا را حسابی شیک و روی مد نشان دهند. همیشه نقد هایی به این برند وجود دارد و با این حال، ستایش‌هایی برای پوشش کانادا وجود داشته‌است.

– رالف لارن با بزرگترین اشتباه خود برای ایالات متحده :

رالف لارن با حدود ۵ دهه تجربه در زمینه طراحی و تولید لباس،‌ تصمیم گرفت که در افتتاحیه المپیک ریو خودی نشان دهد. از آنجایی که این برند آمریکایی است، طراحی لباس‌های ایالات متحده به آن سپرده شد. اما بزرگترین ایراد رالف لارن این بود که روی لباس آنها، پرچم روسیه قابل مشاهده بود!

– لاکسوت با فرمول همیشگی خود برای فرانسه :

این کمپانی به خاطر پولو شرت‌های خود مشهور شد و با همین پولو شرت‌ها هم به المپیک ریو آمد تا خودی نشان دهد. برای همه سوال است که چرا این همه خانه مد فرانسوی وجود دارد و لاکوست برای فرانسه لباس طراحی کرده است؟ اما جالب‌تر اینجاست که رنگ‌های پرچم فرانسه در این لباس‌ها دیده نمی‌شود.

سایت نیازمندی کارا نیاز © 1395