در این مقاله از سایت نیازمندی کارا نیاز سعی داریم به آموزش این موضوع بپردازیم که شما عزیزان چگونه میتوانید با ثبت یک آگهی ویژه لینکدار 7 بک لینک برای سایت خود بدست آورید.

سایت کارا نیاز دارای 6 لینک اختصاصی میباشد که پس ثبت آگهی ویژه لینک شما در قسمت صفحه اختصاصی آگهی نمایش داده میشود.

7 بک لینک خود را فعال کنید ...

برای اینکار کافیست دامنه .com را از انتهای لینک خود به دامنه های زیر تغییر و با دامنه جدید صفحه را باز کنید و بر روی لینک خود کلیک کنید تا 6 بک لینک جدید برای شما ایجاد گردد.

دامنه های سایت کارا نیاز : 

KaraNiaz .COM +Domain : .IR .BIZ .ORG .INFO .CO

بعد از ثبت آگهی در سایت به قسمت تبادل لینک مراجعه نمایید و با ثبت لینک سایت خود به رایگان بک لینک هفتم را دریافت کنید.

بیشتر بدانید ...

بک لینک در دانش نامه آزاد ویکی پدیا تعریف شده است “بک لینک به عنوان لینک هایی شناخته میشود که هر صفحه در وب به وب سایت و یا یک صفحه ی مخصوص فرستاده شود. بک لینک میتواند از یک وب سایت باشد و یا یک دابرکتوری”

در مورد بک لینک در بخش پشتیبانی گوگل این گونه معرفی شده است ”بک لینک به شما کمک میکند که اطلاعات خود را در دیگر سایت ها بررسی و ارزیابی کنید”

چگونه تبادل لینک کنیم

برای درک بهتر بک لینک نیاز به معرفی انوع لینک های موجود در سایت میباشد به طور کلی لینک ها در هر وب سایت به ۲ دسته تقسیم میشوند :

۱) لینک های Follow : این دسته از لینک ها بسیار مفید میباشند و همین لینک های منجر به ایجاد بک لینک میشوند. در این نوع لینک ها به اسپایدر دستور داده میشود که آدرس را دنبال کند. مورد استفاده ی این نوع لینک ها اشاره به صفجات داخلی در خود وب سایت می باشد و یا تبادل لینک.

اگر سایتی با سایت دیگری تبادل لینک کند به طور معمول باید بدین گونه باشد که لینک های درج شده Follow باشد این قانون نمیباشد بلکه یک قرارداد نانوشته در تبادل لینک میباشد.

۲) لینک های Nofollow : در مقابل لینک های Follow این دسته از لینک ها قرار دارند. بدست آوردن بک لینک از این  نوع لینک ها غیرممکن میباشد زیرا دستور صادر شده از طرف این نوع لینک ها به موتورهای جستجو به صورت زیر میباشد که نباید آدرس ذکر شده را دنبال کرد و این آدرس فقط  برای ذکر منبع و موارد این چنینی میباشد.

لینک های Nofollow بهترین روش لینک دادن به صفحات خارجی میباشد چون از سایت شما بازدیدی به سایت دیگر فرستاده نمیشود.

آخرین نکته ای که در بک لینک باید به آن اشاره کرد درصد خوب بودن بک لینک میباشد. هر بک لینکی نمیتواند مفید باشد بلکه بک لینک باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا به عنوان یک بک لینک خوب شناخته شود. به زبان ساده سایت هایی که دارای محتوای قوی باشند یعنی سایت دارای مطالب اختصاصی و ویژه باشد همچنین سایت هایی که دارای بازدید بالا میباشد.

توجه داشته باشید که بک لینک باید به یک کلمه ی خاص در سایت شما که میخواهید بر سئو آن کار کنید اشاره کند در انتخاب کلمه دقت کنید چون راهی برای بازگشت بک لینک نمیباشد.

سایت نیازمندی کارا نیاز © 1395