سایت نیازمندی کارا نیاز | بزرگترین سامانه ثبت و نمایش تبلیغات ویژه و رایگان

آدرس کلاس های آموزش تابلوفرش قالی بافی در تهران - 09381318007

آدرس کلاس های آموزش تابلوفرش قالی بافی در تهران

  • آموزش هنرهای زیبا
  •  email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
  • www.amoozesheghalibafi.blogfa.com
  • 1838 بازدید
  • email
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
  •    تهران تهران
  • آموزشگاه های تابلوفرش و قالیبافی در سایت amoozesheghalibafi.blogfa.com در تهران و کشور

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و بهره مندی از تخفیف های دوره های آموزشی تابلو فرش و قالیبافی و اطلاع از روند گرفتن مدرک قالیبافی و روند بیمه شدن در سیستم بیمه تامین اجتماعی با شرایط بسیار عالی به amoozesheghalibafi.blogfa.com مراجعه کنید.

آموزش قالی بافی در تهران در کلیه مناطق در آموزشگاه های تابلوفرش تهران
به مربیگری اساتید سرشناس قالیبافی و تابلو فرش کشور
*آموزش خصوصی در آموزشگاه یا در منزل
*توسط استاد مجرب و دوره دیده با مدرک رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری
*آموزش بافت تخصصی تابلوفرش با مدرک فنی وحرفه ای
*تهیه لوازم بافت وابزار قالیبافی ونقشه فرش وتابلوفرش
*بیمه قالی بافی و بازنشستگی
*تضمین کاردرمنزل بادرآمدمناسب
*وام مشاغل خانگی 5میلیون تومنی
*شرایط آموزش آسان برای شاغلین
حتی جمعه ها
*مخصوصی آقایان و بانوان و علاقمندان در همه سنین

کلاس های خصوصی در داخل آموزشگاه یا در منزل ، 6 جلسه میباشد و شهریه ی دوره 50 تومن میباشد. در صورت تشکیل کلاس های دو نفره و سه نفره بین 40 تا 60 درصد تخفیف در هزینه کلاس منظور میگردد.همچنین بابت مشاوره ی بیمه ی قالیبافی با شماره های 33169174 تماس حاصل فرمایید. توضیح اجمالی در مورد بیمه ی قالیبافی این هست که :
1 - شما با مبلغ ماهیانه ی تنها 33 هزار تومن خود را بیمه میکنید و سهم بیشتر و بقیه را دولت حمایت میکند و آنرا تا سقف 200 هزار تومن ، خود دولت پرداخت مینماید.
2 - مدت زمان بازنشستگی این نوع بیمه به علت شرایط سختی کار ، 15 سال میباشد که بسیار فوق العاده میباشد برای کسانی که میخواهند عوض 30 سال 15 ساله بازنشست شوند.در نتیجه فرصت را نباید از دست بدهند. بعلاوه اینکه خود کار آماده سازی و بافت تابلوفرش بسیار درآمد زا در داخل و خارج ایران میباشد و قابلیت صادرات به خارج را نیز دارا میباشد. 
تنها در صورت ثبت نام قطعی در کلاس های خصوصی قالی بافی و ساخت تابلوفرش با شماره های 33169174 ، 22169174 ، یا 09381318007 تماس بگیرید و در صورت عدم موفقیت در تماس تلگرام یا اس ام اس بدید.
همچنین از اساتید محترم که علاقمند به آموزش ساخت تابلوفرش و آموزش قالیبافی هستند دعوت مینماییم به شماره ی 09381318007 یک تلگرام یا یک اس ام اس از مشخصات (اسم و فامیل و محل سکونت) بفرستید.کار در منزل ، آموزشگاه تابلوفرش تهران ، آموزشگاه تابلوفرش در تهران ، آموزش قالیبافی در تهران ، آموزشگاه تابلوفرش شرق تهران، آموزش قالی بافی با بیمه بازنشستگی، آموزشگاه تابلوفرش تهران در پیروزی،آموزشگاه تابلوفرش در نیروی هوایی،آموزش قالیبافی در نبرد، کلاس تابلوفرش در بلوار ابوذر ،
آموزش تابلوفرش در تهران ، آموزش قالی بافی در تهران ، آدرس مراکز آموزش قالی بافی در تهران ، آدرس آموزشگاه قالی بافی در تهران ، آموزشگاه قالی بافی در غرب تهران ، آموزش قالی بافی فنی حرفه ای ، آموزش رایگان قالی بافی در تهران ، آموزش قالی بافی در خانه ، آموزش قالی بافی رایگان ، مرکز آموزش قالی بافی در تهران 

ثبت آگهی رایگان