سایت نیازمندی کارا نیاز | بزرگترین سامانه ثبت و نمایش تبلیغات ویژه و رایگان

شرکت معتبر آذر آسانسور در اصفهان - 09133024779

شرکت معتبر آذر آسانسور در اصفهان

آگهی رایگان
  • املاک مصالح ساختمانی
  •  email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
  • 910 بازدید
  • email
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
  •    اصفهان اصفهان
  • نشانی : اصفهان - میدان جمهوری - ابتدای خیابان امام خمینی - ابتدای کوچه مسجد شفیعی طبقه فوقانی کانون کارفرمایان - واحد 2 شرکت آذر آسانسور

شرکت  آذر آسانسور اصفهان 

شرکت "پارسیان آذر آسانرو " بانام تجاری "آذر آسانسور"  به شماره ثبت 40947  با سابقه ای درخشان و طولانی در صنعت آسانسور درخدمت هم وطنان عزیز  و فعالان صنعت ساختمان اصفهان و کشورمان میباشد.
شرکت  آذر آسانسور بابهره گیری از متخصصین با تجربه و پرسنل فنی مجرب در زمینه مشاوره، طراحی، فروش،  نصب ، راه اندازی ، تعمیرات ، سرویس ونگهداری ،باز سازی و نوسازی انواع آسانسورهای مسافربر، بیمارستانی، صنعتی، خودروبر،  باربرو انواع پله برقی فعالیت مینماید.
برخورداری از کارشناسان با تجربه ما را قادر میسازد تا بتوانیم انواع پله برقی و نیز آسانسور های کامل وارداتی (full package) در مدلهای هیدرولیک و کششی باموتورخانه و یا بدون موتورخانه (MRL)را در زمان پیش بینی شده و با تضمین تعهد نصب و نگهداری ،همچنین تامین قطعات و متناسب با نیاز و بودجه خریداران ،به صورت ارزی ویا ریالی در محل پروژه- اصفهان و هر نقطه از کشور- تحویل نمائیم.
 کارشناسان با تجربه ما میتوانند نیازهای شما به آسانسورهای نیمه وارداتی(مونتاژ داخلی)را بررسی کرده و پیشنهادات جامعی ارائه دهند.
  ما در آذر آسانسور تلاش میکنیم با تکیه بر اصل مشارکت و مشتری مداری، استفاده از دانش روز ، فن آوری های نوین وهنر نصف جهان  با انتخاب بهترین تجهیزات از معتبرترین کمپانیهای سازنده اروپایی، وآسیایی
و هموطنان صنعتگرمان ،کلیه خواسته های کارفرمایان محترم را با رعایت کامل استاندارد EN81 اروپا تامین نمائیم،
هدف ما در آذر آسانسور ارائه توانایی ایرانی با کیفیت جهانی، قیمت مناسب و همچنین تحویل به موقع پروژه با سرویس و خدمات سریع و مورد رضایت مشتریان است.

کسب گواهینامه های ISO 10002 در رضایمتندی مشتریان ازخدمات پس از فروش و ISO 9001 در مدیریت کیفیت  از موسسه OXFORD انگلستان در سال 2015از افتخارات مدیریت و کارکنان آذر آسانسور میباشد. 

شرحی از فعالیتها:
-طراحی ،نصب وراه اندازی آسانسور با درب ضد سرقت در مجتمع فولاد مبارکه ،قسمت بانکها برای اولین بار در کشور،
-نصب و راه اندازی دو دستگاه آسانسور با شرایط خاص مورد نظر، در سازمان انرژی اتمی ایران در اصفهان،
-اجرای پروژه های نصب، باز سازی و راهبری جهت سازمان فرهنگی هنری شهرداری اصفهان،
-شرکت کاشی اصفهان و شرکت کاشی ارژنگ،
-شرکت فراورده های نسوز ایران
-تعاونی های مسکن اداراه دارایی اصفهان  ، فرهنگیان اصفهان ،
-پروژه های پرواز سپاه پاسداران در اصفهان ،نوید نور ولایت،
 -همچنین صدها پروژه ساختمانی ،صنعتی خصوصی در استان اصفهان و سطح کشور  و همکاری با شرکتهای معتبر  فعال در صنعت ساختمان از افتخارات تیم مدیریتی این شرکت میباشد.

ثبت آگهی رایگان