سایت نیازمندی کارا نیاز | بزرگترین سامانه ثبت و نمایش تبلیغات ویژه و رایگان

کاهش وزن ، رژیم غذایی رایگان ، لاغری ، رژیم اینترنتی ، رژیم غیرحضوری ، افزایش وزن - 09196768678

کاهش وزن ، رژیم غذایی رایگان ، لاغری ، رژیم اینترنتی ، رژیم غیرحضوری ، افزایش وزن

آگهی رایگان
  • خدمات زیبایی و بهداشت
  •  email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲
  • 576 بازدید
  • email
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲

***  ما برای وقت و سلامت روح و روان شما ارزش قائلیم  ***

     عدم نیاز به مراجعه حضوری :

1-     صرفه جویی در هزینه

2-     عدم تحمل ترافیک و آلودگی هوا

3-     استفاده بهینه از زمان

 

چند بار تا به حال به پزشک تغذیه مراجعه کرده اید و پس از تنها چند جلسه به خاطر طولانی بودن مسیر و ترافیک سنگین شهر و یا نداشتن وقت کافی برای مراجعه به مطب پزشک ، رژیم غذایی تان را نیمه‌کاره گذاشته اید ؟  چند بار رژیم های لاغری از معروف ترین پزشکان تغذیه دریافت کرده اید بدون حصول کوچکترین تغییر ؟؟!! چراکه برنامه دریافتی با شرایط بدن شما سازگار نبوده و بدن شما به آن جواب نمی‌دهد!

مشکل اضافه وزن در جامعه امروز در حال پیشروی است و با وجود انواع کلینیک ها ، رژیم های لاغری رنگ به رنگ و جراحی و قرص و دارو این معضل ریشه کن نشده است.

ما راهکار بهتری برایتان داریم، شما می توانید از داخل خانه یا محل کار خود تنها با مراجعه به وبسایت ما   از یک مشاور دائمی برخوردار شوید، برنامه ای کاملا متناسب با سلیقه و سیستم بدن خود با میزان کاهش وزن دلخواه دریافت کنید و در تمام مدت دوره کاهش وزن، مرحله به مرحله  از راهنمایی مشاور استفاده کنید.

علاوه بر این ، هرماه یک نمونه رژیم غذایی یک هفته ای به صورت رایگان جهت آشنایی شما با انواع مختلف روشهای ما ، در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاوران ما به شما رژیم های تکراری نخواهند داد ، هدف ما دست یابی صد درصد شما به وزن ایده آل است و برای این منظور برنامه ریزی برای شرایط بدنی، سوخت و ساز، علایق غذایی، و میزان وقت شخص شما صورت می گیرد ، تا آن زمان در تمام مدت در حالی که در منزل خود هستید تحت نظر کارشناسان ما خواهید بود و در صورت عدم نتیجه گیری دلخواه از برنامه خود در هر مرحله، راهکار جدیدی به شما عرضه خواهد شد.

ویژگی سایت ما رژیم درمانی با انواع روش های مختلف است تا بتوانید برنامه مناسب خود را انتخاب کنید . رژیم های نیمه پروتئین، سم زدایی و سیستم امتیازدهی (رژیم  point ) از روش های نوین کاهش وزن است که در سایت ما با آنها آشنا خواهید شد.

رژیم

رژیم غیرحضوری

رژیم اینترنتی

رژیم اینترنتی رایگان

لاغری

کاهش وزن

تناسب اندام

وزن ایده آل

چربی سوزی

تغذیه

تغذیه سالم

افزایش وزن

رژیم غذایی

غذای رژیمی

چربی شکم

پرخوری عصبی

ثبت آگهی رایگان