سایت نیازمندی کارا نیاز | بزرگترین سامانه ثبت و نمایش تبلیغات ویژه و رایگان

دفتر تجاری فناوری تهران ( TFT ): دستگاه تولید سفره یک بار مصرف کاغذی ، بهترین ماشین آلات تولید سفره کاغذی -

دفتر تجاری فناوری تهران ( TFT ): دستگاه تولید سفره یک بار مصرف کاغذی ، بهترین ماشین آلات تولید سفره کاغذی

آگهی رایگان
  • صنعت ماشین آلات
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۱/۱۲
  • www.TFTCO.com
  • 755 بازدید
  • email
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

فناوری تهران  ( TFT ) ، پیشگام در صنعت محصولات یکبار مصرف کاغذی، از آمادگی کامل در تأمین ماشین آلات سفره کاغذی یک بار مصرف در طرح ها و رنگهای مختلف و متنوع و همچنین تأمین مواد اولیه آن برخوردار می باشد.

 

فناوری تهران اولین و بزرگترین وارد کننده بهترین دستگاه های سفره یک بار مصرف کاغذی ( مناسب جهت میهمانی ها و مجالس و مراسم) در ایران می باشد.

فناوری تهران TFT با برخورداری از کادر فنی متخصص و آموزش دیده، گارانتی و پشتیبانی واقعی و معتبر بر روی تمامی ماشین آلات خود را ارائه می نماید.

.

.

.

 

فروش ماشین آلات تولید سفره یک بار مصرف کاغذی ، بهترین دستگاه تولید سفره کاغذی

.

.

.

 

دفتر تجاری فناوری تهران (TFT) با نزدیک به بیست سال سابقه فعالیت و بعنوان معتبرترین وارد کننده و تأمین کننده دستگاه ها و ماشین آلات ظروف یکبار مصرف کاغذی ، سفره کاغذی ، ظروف یک بار مصرف آلومینومی و ماشین آلات بسته بندی، عمده ترین تأمین کننده فیلتر مرغوب لیوان کاغذی چایدار در ایران می باشد.

با TFT بیست سال تجربه در اختیار دارید. ما از آغاز تا مرحله تولید انبوه ( Mass Production ) و حتی فراتر از آن با تامین مواد اولیه مورد نیاز از قبیل کاغذ پلی اتیلن ، استروک ، فویل آلومینیوم ، فیلتر لیوان کاغذی چای دار و همچنین ارائه گارانتی معتبر و واقعی و خدمات پس از فروش بر روی همه خطوط تولید خود و مشاوره رایگان بازاریابی و فروش در کنار شما خواهیم بود.

سابقه ما را از دیگران جویا شوید:

-              دفتر تجاری فناوری تهران ( TFT ) در این سالهای طولانی به اعتبار و اعتماد شهرت داشته است. بگونه ایکه سایر رقبا همواره سعی کرده اند با استفاده از بخشی از نام و اعتبار TFT درصدد جلب مشتری برای خود باشند.

-              ما همواره به گارانتی و پشتیبانی واقعی و معتبر بر روی تمام خطوط تولید و ماشین آلات TFT شهرت داشته ایم.

-              تمامی ماشین آلات و خطوط تولید TFT توسط کادر فنی و متخصص نصب و راه اندازی می شوند و آموزش های لازم برای نحوه صحیح تولید با کمترین ضایعات و همچنین کلیه نکات مهم برای تعمیر و نگهداری دستگاه به اپراتور های دستگاه ها ارائه می شود.

 

.

.

 

.

ثبت آگهی رایگان